Preskočiť na obsah

Profil spoločnosti

Armovňa - Cor Metal

Naša spoločnosť Cor Metal s.r.o. vznikla v roku 2017, kedy sme sa zaoberali kúpou a predajom kovového odpadu a betonárskej výstuže. V roku 2018 sme našu činnosť rozšírili o ohýbanie a strihanie betonárskej ocele. Pre tieto účely sme si v obci Istebné (okres Dolný Kubín) vybudovali vlastnú prevádzku, ktorú sme vybavili modernými strojmi. Vďaka týmto kvalitným strojom vieme zabezpečiť vysokú rýchlosť a presnosť produkcie. Ohýbanie a strihanie betonárskej ocele robíme presne na mieru podľa projektovej dokumentácie.

Ohýbanie a strihanie betonárskej ocele

Kapacita našej ohýbarne je cca 2000 ton za mesiac, vďaka čomu dokážeme uspokojiť zákazníkov s malým aj veľkým odberom. Počas našej existencie sme nazbierali veľké skúsenosti s ohýbaním a pokládkou betonárskej ocele. Náš tím, poskladaný z odborníkov z tejto oblasti, vykonával dlhé roky svoju prácu v mnohých krajinách Európskej únie vrátane Slovenska.
Naša spoločnosť disponuje vlastnými nákladnými autami, ktorými dodáme betonársku výstuž na dohodnuté miesto presne podľa odsúhlaseného harmonogramu.

Máme bohaté skúsenosti s výkupom šrotu a farebných kovov

RÝCHLO A KVALITNE

Potrebujete betonársku oceľ
pre svoju stavbu?